Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download
image
Montaż
ścian przesuwnych
image
10
Lat doświadczenia
image
Systemy szklane i akustyczne
Zaawansowana technologia
Salient
image
Quality
Najwyższa na rynku
image
Szybka realizacja
Atrakcyjne ceny
Wykonujemy ściany na terenie całego kraju i za granicątest

Idealny
układ pomieszczeń

Ściany mobilne i przesuwne to najbardziej funkcjonalny sposób podziału przestrzeni, dający szerokie możliwości aranżacji powierzchni. Dzięki nim zyskujecie możliwość dostosowywania układu pomieszczeń do warunków w jakich mają być użytkowane.

Start EN

Szeroka oferta

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo systemowe rozwiązania w zakresie ścian przesuwnych i mobilnych. Powierzone nam działania prowadzone są przez ludzi z ogromnym doświadczeniem, którzy swoją pracę wykonują w sposób nowatorski i dynamiczny.

Więcej

Doświadczenie i pasja

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, wiedząc, że zadowolenie klienta jest najlepszą reklamą. Posiadamy odpowiednią bazę logistyczną i zaplecze techniczne, by podejmować się projektów nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Więcej

Obszar działania

Jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym przedstawicielem polskiego producenta systemów mobilnych: firmy optimal na województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, łódzkie i lubuskie.

+48 501 281 300

biuro@ruchomesciany.pl

Adres

ul. Rozkoszna 1
ul. Rozkoszna 1
05-410 Józefów
Józefów, 05-410
fax. +48 22 789 26 61
fax. +48 22 789 26 61

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00
08:00 - 16:00