Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Montażem ścian przesuwnych zajmujemy się od 10 lat. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie w ich instalacji, podejmując się także projektów specjalnych, takich jak akustyczne ściany dźwiękochłonne oraz systemy szklane. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, wiedząc, że zadowolenie klienta jest najlepszą reklamą. Posiadamy odpowiednią bazę logistyczną i zaplecze techniczne, by podejmować się projektów nie tylko w kraju, ale i za granicą.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo systemowe rozwiązania w zakresie ścian przesuwnych i mobilnych. Powierzone nam działania prowadzone są przez ludzi z ogromnym doświadczeniem, którzy swoją pracę wykonują w sposób nowatorski i dynamiczny. Ściany mobilne i przesuwne to najbardziej funkcjonalny sposób podziału przestrzeni, dający szerokie możliwości aranżacji powierzchni. Dzięki nim zyskujecie możliwość dostosowywania układu pomieszczeń do warunków w jakich mają być użytkowane. Polecamy również panele szklane do kuchni lacobel.

Systemy mobilne i ściany ruchome są idealne do użycia w hotelach, salach konferencyjnych, biurach, centrach biznesowych, salach dydaktycznych, balowych, itp. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klienta, wykonujemy projekty dostosowane do jego indywidualnych potrzeb, bowiem zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą. Proponujemy krótkie terminy realizacji i rozsądne ceny. Jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym przedstawicielem polskiego producenta systemów mobilnych: firmy Optimal.

+48 501 281 300

biuro@ruchomesciany.pl

Addres

ul. Rozkoszna 1
ul. Rozkoszna 1
05-410 Józefów
Józefów, 05-410
fax. +48 22 789 26 61
fax. +48 22 789 26 61

Hours

Poniedziałek - Piątek
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 16:00
08:00 - 16:00