Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Ścianki przesuwne szklane

Działowe ścianki szklane to nowatorski sposób na wykończenie każdego wnętrza i eleganckie rozdzielenie poszczególnych powierzchni. Takie rozwiązanie staje się coraz popularniejsze w naszym kraju, co chyba nie dziwi, ponieważ ściany ze szkła optycznie powiększają pomieszczenie i pozwalają na jeszcze lepsze jego oświetlenie. 

Szklane ścianki działowe są nie tylko estetyczne, lecz również zapewniają doskonałą izolację akustyczną - szklane ściany chronią przed dźwiękami do 50 dB. I choć na pierwszy rzut oka zabudowa szklana może wyglądać na bardzo lekką, w rzeczywistości wykonana jest z bardzo grubej warstwy szkła, co zapewni bezpieczne użytkowanie przez wiele lat. 

Szklane ścianki działowe

Ścianki szklane można aranżować w niemalże dowolny sposób - możliwości jest tu o wiele więcej, niż w przypadku ścian wykonanych z tradycyjnych materiałów. Istnieje możliwość zastosowania dowolnego rodzaju szkła - barwione, hartowane czy piaskowane. Dodatkowo, takie ścianki oferują wręcz nieograniczone możliwości parkowania i aranżacji. 

Zabudowa szklana to idealny wybór dla biur czy witryn sklepowych - zapewnia doskonałą przejrzystość oraz rozświetlają pomieszczenia. Szyby montowane są bezpośrednio do stropu, nie ma w ich przypadku konieczności stosowania prowadnic. Ścianki działowe szklanebardzo elastyczne - praktycznie można łączyć je lub prowadzić po łuku bez żadnego problemu.  

Zabudowa szklana

Szklane ściany przesuwne to elegancki system dzielenia powierzchni wewnętrznych. Zastosowane w nim nowoczesne i nowatorskie rozwiązania techniczne pozwalają na różnorodne rodzaje parkowania i instalacji oraz szybkie i komfortowe użytkowanie. Możliwość użycia różnego rodzaju szkła sprawia że tafle szklane mogą stanowić doskonałą powierzchnie reklamową.

  • przesuwne ściany szklane o dowolnych wymiarach
  • możliwość zastosowania różnego rodzaju szkła (barwione,
  • laminowane, hartowane, piaskowane, nadruki, etc.)
  • możliwość prowadzenia ścian po łuku oraz połączenia ścian T, L i X
  • nieograniczone możliwości parkowania ścian
  • szyny montowane bezpośrednio do stropu
  • brak prowadnic podłogowych
  • możliwość zamontowania paneli z drzwiami jedno i dwu skrzydłowymi

+48 509-811-201

biuro@ruchomesciany.pl

Siedziba firmy

ul. Rozkoszna 1
ul. Rozkoszna 1
05-410 Józefów
Józefów, 05-410
tel. 501-281-300
tel. 501-281-300
tel. 509-811-201
tel. 509-811-201

Biuro firmy

ul. Słoneczna 15
ul. Słoneczna 15
05-410 Józefów
05-410 Józefów
Pon. - Pt : 07:00 - 15:00
Pon. - Pt : 07:00 - 15:00